• English
    • Deutsch
    • Русский
EŁPOL - skup i sprzedaż nasion

O nas

Jesteśmy wiodącym i innowacyjnym przedsiębiorstwem branży rolno-spożywczej.

Zakres naszego działania obejmuje między innymi handel ziarnem roślin oleistych, strączkowych, motylkowych i egzotycznych. Priorytetowym produktem naszej firmy są kompleksowe i dobrze zbilansowane karmy dla gołębi pocztowych. W tej dziedzinie, w ostatnich latach staliśmy się czołowym liderem, a nasze produkty dzięki wysokiej jakości zyskały uznanie hodowców nie tylko w Polsce ale również w całej Europie. Nasze produkty to kompozycja najlepszych jakościowo surowców pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy cenionym exporterem o czym świadczy fakt i w ciągu minionych dwóch lat podwojeniu uległa nasza produkcja. Ponadto gruntowna modernizacja istniejących i budowa nowych obiektów, pozwoliły nam systematycznie poszerzać zakres produkcji i świadczonych usług. Poza szeroką ofertą karm dla gołębi, oferujemy również produkty dla branży piekarniczej, ziarna poplonowe, pełną gamę środków wspomagających rozwój gołębia oraz usługi transportowe.

Aktualnie dysponujemy nowoczesnym i różnorodnym parkiem maszynowym, własną suszarnią do zbóż, rozległym zapleczem magazynowym oraz systematycznie powiększanym taborem samochodowym. Wszystko to pozwala stworzyć produkt o najwyżej jakości, bezpiecznie go magazynować oraz terminowo dostarczyć do naszych klientów.

Naszym głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości oferowanych towarów i usług. Dlatego też nieustanie poszukujemy nowych rozwiązań i staramy się szybko i precyzyjnie reagować na zmieniające się potrzeby rynku i naszych klientów. Dynamiczny rozwój firmy, stosowanie nowoczesnych technologii popartych wieloletnim doświadczeniem oraz sprawdzona i profesjonalna kadra pozwalają nam w pełni zaspokajać oczekiwania naszych klientów.

Chcielibyśmy, aby nasze zaangażowanie, zdobyte umiejętności, fachowa wiedza, nowatorskie podejście oraz innowacyjność w dziedzinie produkcji i dystrybucji zaowocowały największym sukcesem jakim jest zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy otwarci na współpracę, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Jesteśmy wiodącym i innowacyjnym przedsiębiorstwem branży rolno-spożywczej.

Skontaktuj się
Wszyskie prawa zastrzeżone przez ELPOL | © 2019
Projekt i wykonanie: imado.pl